| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBA0BP8T1CS0083 |
| Stock ID | 2095 |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 7,920 lbs |
| Dry Hitch | 1,175 lbs |
| CCC | 1,880 lbs |
| GVWR | 9,800 lbs |
| Length (ft,in) | 31'' 7" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 7" |
| Tanks (gal) | F:51.00 G:74.00 B:37.00 |
| Awnings (ft) | 1:21.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 2 |
| Slides | 2 |
We are a family owned, family focused dealership that strives to sell the best quality RVs Fifth Wheels and Travel Trailers on the market at a fair and reasonable price. Our Manufacture Jayco attaches a MSRP Manufacture Suggested Retail Price with each unit. Often times our Sale Price or Trade Price is offered at a lower price than the MSRP. For this reason and because we are required to only advertise units at the Minimum Advertised Price, we strongly encourage buyers to contact us to get a quote on the Sale or Trade Price. We look forward to hearing from you 618-752-5473 or kuhls@kuhlstrailers.com
NEW 2026 265FKDS JAYCO EAGLE HT TRAVEL TRAILER
Options:
USA Standards
Customer Value Package
Luxury Package
Four-Star Handling Package
Overlander I Solar Package
2nd 15,000 BTU AC in Bedroom
Tinted Safety Glass Windows
Electric Auto Leveling System
22 Outside Griddle with Deep Sink For JayPort System
Standard Brakes
15 Tires with TPMS Monitoring
Olympic Bed
Interestate Batteries