| Year | 2017 |
|---|---|
| Make | Keystone |
| Brand | Keystone |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 4YDF38128H4702830 |
| Stock ID | 4072 |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 13,400 lbs |
| Dry Hitch | 2,705 lbs |
| CCC | 3,305 lbs |
| Length (ft,in) | 40'' 9" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 5" |
| Tanks (gal) | F:66.00 G:88.00 B:49.00 |
| Awnings (ft) | 1:19.00 2:11.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
We are a family owned, family focused dealership that strives to sell the best quality RVs Fifth Wheels and Travel Trailers on the market at a fair and reasonable price. Often times our Sale Price or Trade Price is offered at a lower price than the MSRP. For this reason, we strongly encourage buyers to contact us to get a quote on the Sale or Trade Price. We look forward to hearing from you 618-752-5473 or kuhls@kuhlstrailers.com