| Year | 2018 |
|---|---|
| Make | Flagstaff |
| Brand | Flagstaff |
| Manu | Forest River |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 4X4FFLE23J1883649 |
| Stock ID | 4055 |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 9,485 lbs |
| Dry Hitch | 1,527 lbs |
| CCC | 1,642 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 10" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' |
| Tanks (gal) | F:43.00 G:90.00 B:45.00 |
| Awnings (ft) | 1:8.00 2:12.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 3 |
We are a family owned, family focused dealership that strives to sell the best quality RVs Fifth Wheels and Travel Trailers on the market at a fair and reasonable price. Often times our Sale Price or Trade Price is offered at a lower price than the MSRP. For this reason, we strongly encourage buyers to contact us to get a quote on the Sale or Trade Price. We look forward to hearing from you 618-752-5473 or kuhls@kuhlstrailers.com